KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398659
nr 1239 8659
Sven Stålberg
(1893-1973), Sverige
Oljemålning, Sven Stålberg (1893-1973), Uppsalamotiv, signerad, -30. Olja på duk, 44x52
Kondition: skadad duk
Sven Stålberg, svensk bildkonstnär född 1893, död 1973.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:54:58
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Sven Stålberg
Läs mer om Sven Stålberg